O firmie

Biuro Rachunkowe „PRIMUS” Katarzyna Skawińska powstało w 2005 roku.

Właścicielka firmy posiada wszelkie kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, w tym certyfikat Ministerstwa Finansów Nr 11830/2005, oraz długoletnie doświadczenie w księgowości datujące się od 1993 roku.

Biuro Rachunkowe „PRIMUS” jest nieustannie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgową swoich klientów.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych – o różnych profilach działalności – dostosowując się do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

W dobie zmieniających się przepisów wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca ze stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o nowoczesne programy firmy COMARCH, zgodne z wymogami Ustawy o rachunkowości, Ministra Finansów oraz innych przepisów podatkowych i mające akceptację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. Działalność Biura jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług. Dotychczas nie zaistniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia.

Korzystanie z usług Biura Rachunkowego „PRIMUS” to przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo danych i gwarancja świadczonych usług;
  • profesjonalizm świadczonych czynności;
  • niższe koszty własne;